Stirling
Allan J. 66'Hamilton L. 69'
Son 5 maç: B B M G G
2 - 1
Kelty Hearts
Cole R. 13'
Son 5 maç: M M G G M
Form ve aralarındaki maçlar
Son karşılaşmalar
- 10.10.2026 Stirling 2-1 Kelty Hearts
- 8.08.2026 Kelty Hearts 3-2 Stirling
- 13.04.2024 Kelty Hearts 1-0 Stirling
- 27.01.2024 Stirling 5-0 Kelty Hearts
- 28.10.2023 Kelty Hearts 1-0 Stirling
- 26.08.2023 Stirling 1-0 Kelty Hearts
- 9.04.2022 Kelty Hearts 1-1 Stirling
- 8.01.2022 Stirling 0-3 Kelty Hearts
- 30.10.2021 Kelty Hearts 1-1 Stirling
- 7.08.2021 Stirling 1-3 Kelty Hearts
Son 10 karşılaşmada
- 2.7 Ort. gol
- 7/10 1.5 Üst
- 5/10 2.5 Üst
- 3/10 3.5 Üst
- 5/10 KG Var
Stirling — Son Maçlar
- 10.10.2026 Stirling 2-1 Kelty Hearts G
- 3.10.2026 Annan 0-1 Stirling G
- 26.09.2026 Fraserburgh 4-3 Stirling M
- 22.09.2026 Stirling 1-1 Cumbernauld Colts B
- 19.09.2026 Stirling 1-1 Clyde B
- 12.09.2026 Edinburgh City 7-3 Stirling M
- 8.09.2026 Stirling 3-2 Rangers B G
- 5.09.2026 Stirling 0-2 Spartans M
- 29.08.2026 Elgin 4-0 Stirling M
- 25.08.2026 Airdrieonians 1-3 Stirling G
Kelty Hearts — Son Maçlar
- 10.10.2026 Stirling 2-1 Kelty Hearts M
- 3.10.2026 Spartans 0-2 Kelty Hearts G
- 26.09.2026 Kelty Hearts 2-1 Montrose G
- 22.09.2026 Kelty Hearts 3-5 Hearts B M
- 19.09.2026 Kelty Hearts 1-3 Edinburgh City M
- 12.09.2026 Clyde 4-1 Kelty Hearts M
- 8.09.2026 Cumbernauld Colts 0-3 Kelty Hearts G
- 5.09.2026 Kelty Hearts 2-1 Annan G
- 29.08.2026 Stranraer 2-0 Kelty Hearts M
- 25.08.2026 Kelty Hearts 2-4 Clydebank FC M
Maç hakkında
İskoçya: League Two karşılaşmasında Stirling – Kelty Hearts maçı 2-1 sona erdi. Goller: Allan J. 66', Hamilton L. 69', Cole R. 13'. Kelty Hearts topa sahip olmada %63 ile önde; şutlar 8-7. İki takım arasındaki son 10 maçta ortalama 2,7 gol atıldı; 5 maçta iki takım da gol buldu. Puan durumunda Stirling 8., Kelty Hearts 5. sırada.