Kickly

Canlı Skor

Bugün

Yükleniyor…

Maçlar

Shanxi Chongde Ronghai – Jiangxi Lushan

Çin: League Two - Promotion Group

İlk 11 · 4-2-3-1 – 4-1-4-1

  1. 13 Zhang 6.9
  1. 22 Li 6.8
  2. 60 Zhang 6.9
  3. 39 Zhang 6.7
  4. 24 Wang 6.3
  1. 38 Zhang 7.6
  2. 10 Iskandar 7.4
  1. 16 Ding 7.8
  2. 19 Wu 6.6
  3. 9 Palmanjan 6.4
  1. 33 Chen 7.1
  1. 7 Sun 6.1
  1. 33 Guo 5.8
  2. 11 Bai 5.6
  3. 26 Pi 6.0
  4. 16 Chen 5.4
  1. 30 Huang 6.6
  1. 27 Zhang 6.1
  2. 21 Zhu 5.9
  3. 5 Shi 6.3
  4. 22 Li 6.5
  1. 12 Li 6.2

Shanxi Chongde Ronghai · 4-2-3-1

  1. 13Zhang Haixuan6.9
  2. 22Li Jinyu6.8
  3. 60Zhang Junzhe6.9
  4. 39Zhang Tianlong6.7
  5. 24Wang Haowen6.3
  6. 38Zhang Hui7.6
  7. 10Iskandar B.7.4
  8. 16Ding Yunfeng7.8
  9. 19Wu Linfeng6.6
  10. 9Palmanjan K.6.4
  11. 33Chen Xiangyu7.1

Yedekler

  1. 28Chen Shaohao
  2. 55He L.
  3. 30Ling Zhongyang
  4. 8Luan H.
  5. 49Lu Jiajun
  6. 37Nurlan Nurzat6.4
  7. 4Wang J.6.5
  8. 15Wang Kuan
  9. 26Xie Jinzheng
  10. 23Yang Yixuan
  11. 31Zhuoyu Y.
  12. 20Zhu Y.

Teknik Direktör: Cao Rui

Jiangxi Lushan · 4-1-4-1

  1. 12Li Chen6.2
  2. 27Zhang Yanjun6.1
  3. 21Zhu X.5.9
  4. 5Shi Jiwei6.3
  5. 22Li Jiahao6.5
  6. 30Huang J.6.6
  7. 33Guo Song5.8
  8. 11Bai Zijian5.6
  9. 26Pi Ziyang6.0
  10. 16Chen Yunhua5.4
  11. 7Sun Yue6.1

Yedekler

  1. 8Cao Enze6.3
  2. 2He Quan
  3. 1Liang J.
  4. 6Liu G.
  5. 24Li Yan6.6
  6. 15Luo B.6.4
  7. 35Ren Y.
  8. 4Zhang G.6.5
  9. 14Zhou Jingxiang6.4

Teknik Direktör: Choi Jin-han

Maç hakkında

Shanxi Chongde Ronghai, Çin: League Two - Promotion Group maçında Jiangxi Lushan ile karşılaştı ve maç 2-1 sona erdi. Goller: Ding Yunfeng 33', Iskandar B. 70', Zhang Yanjun 45+4'. Shanxi Chongde Ronghai topa sahip olmada %60 ile önde; şutlar 15-11. Puan durumunda Shanxi Chongde Ronghai 2., Jiangxi Lushan 7. sırada.

Takip için giriş yap

Bildirimlerin hesabına bağlansın; cihaz değişince kaybolmasın.