Sao Paulo
Jonathan Calleri 20', 70'
Son 5 maç: B G M M G
2 - 1
Vitoria
Emmanuel Martinez 39'
Son 5 maç: G B M G M
İlk 11 · 3-4-2-1 – 4-1-4-1
- 23 Rafael 6.7
- 28 Newton 7.5
- 5 Robert 7.6
- 35 Sabino 8.1
- 19 Lucas 7.1
- 16 Bobadilla 8.0
- 48 Djhordney 6.8
- 12 Iago 6.6
- 37 Artur 7.5
- 43 Santana 6.8
- 9 Jonathan 9.2
- 91 Rene 5.6
- 33 Erick 7.5
- 6 Emmanuel 7.0
- 10 Matheuzinho 5.3
- 20 Lucas 5.7
- 95 Caique 6.8
- 98 Matheusinho 6.6
- 25 Caca 6.1
- 36 Luan 6.8
- 83 Jamerson 6.1
- 1 Lucas 6.6
Sao Paulo · 3-4-2-1
- 23Rafael6.7
- 28Newton7.5
- 5Robert Arboleda7.6
- 35Sabino8.1
- 19Lucas Ramon7.1
- 16Bobadilla D.8.0
- 48Djhordney6.8
- 12Iago Borduchi6.6
- 37Artur7.5
- 43Santana G.6.8
- 9Jonathan Calleri9.2
Yedekler
- 17Andre Silva
- 31Carlos Coronel
- 7Lucas Moura6.8
- 45Lucca Marques
- 8Marcos Antonio6.8
- 29Pablo Maia
- 46Pedro Ferreira6.4
- 32Pedro Lima6.4
- 49Ryan Francisco
- 2Toloi R.
- 27Victor Sa
- 18Wendell
Teknik Direktör: Dorival Junior
Vitoria · 4-1-4-1
- 1Lucas Arcanjo6.6
- 98Matheusinho6.6
- 25Caca6.1
- 36Luan Candido6.8
- 83Jamerson6.1
- 95Caique Goncalves6.8
- 33Erick7.5
- 6Emmanuel Martinez7.0
- 10Matheuzinho5.3
- 20Lucas Silva5.7
- 91Rene5.6
Yedekler
- 9Alex Bruno
- 28Anderson6.6
- 2Britez E.
- 26Edenilson
- 23Fabricio
- 77Laquintana I.
- 7Marinho
- 8Pochettino T.6.3
- 79Renato Kayzer6.9
- 15Walace
- 71Yuri
- 88Ze Vitor6.8
Teknik Direktör: Jair Ventura
Maç hakkında
Sao Paulo, Brezilya: Serie A Betano maçında Vitoria ile karşılaştı ve maç 2-1 sona erdi. Goller: Jonathan Calleri 20', 70', Emmanuel Martinez 39'. Sao Paulo topa sahip olmada %55 ile önde; şutlar 21-12. İki takım arasındaki son 10 maçta ortalama 2,4 gol atıldı; 4 maçta iki takım da gol buldu. Puan durumunda Sao Paulo 9., Vitoria 12. sırada.