Rumelange
Mendes A. 45+2'
Son 5 maç: M M M G M
1 - 2
Mondorf
Far H. 11', 81'
Son 5 maç: G M M G G
Form ve aralarındaki maçlar
Son karşılaşmalar
- 11.10.2026 Rumelange 1-2 Mondorf
- 20.04.2019 Rumelange 1-3 Mondorf
- 21.10.2018 Mondorf 4-3 Rumelange
- 21.05.2017 Rumelange 5-2 Mondorf
- 7.08.2016 Mondorf 0-0 Rumelange
- 22.05.2016 Rumelange 0-2 Mondorf
- 2.08.2015 Mondorf 0-3 Rumelange
- 22.03.2015 Rumelange 1-1 Mondorf
- 14.09.2014 Mondorf 0-1 Rumelange
- 27.11.2011 Mondorf 2-1 Rumelange
Son 10 karşılaşmada
- 3.2 Ort. gol
- 8/10 1.5 Üst
- 6/10 2.5 Üst
- 3/10 3.5 Üst
- 6/10 KG Var
Rumelange — Son Maçlar
- 11.10.2026 Rumelange 1-2 Mondorf M
- 20.09.2026 Pratzerthal/Redange 1-9 Rumelange G
- 16.09.2026 UNA Strassen 2-0 Rumelange M
- 13.09.2026 Rumelange 0-6 Bissen M
- 6.09.2026 Niedercorn 3-0 Rumelange M
- 30.08.2026 Rumelange 2-5 Jeunesse Esch M
- 23.08.2026 Dudelange 3-2 Rumelange M
- 16.08.2026 Rumelange 3-2 Victoria Rosport G
- 9.08.2026 Differdange 2-0 Rumelange M
- 2.08.2026 Rumelange 1-0 Hesperange G
Mondorf — Son Maçlar
- 11.10.2026 Rumelange 1-2 Mondorf G
- 20.09.2026 Kischpelt Wilwerwiltz 1-10 Mondorf G
- 16.09.2026 Walferdange 2-1 Mondorf M
- 13.09.2026 Mondorf 1-2 UNA Strassen M
- 6.09.2026 Bissen 1-2 Mondorf G
- 30.08.2026 Mondorf 2-1 Niedercorn G
- 23.08.2026 Jeunesse Esch 1-3 Mondorf G
- 16.08.2026 Mondorf 1-0 Dudelange G
- 9.08.2026 Victoria Rosport 2-3 Mondorf G
- 2.08.2026 Mondorf 3-2 Differdange G
Maç hakkında
Rumelange ve Mondorf, Lüksemburg: BGL Ligue maçını 1-2 skorla tamamladı. Goller: Mendes A. 45+2', Far H. 11', 81'. İki takım arasındaki son 10 maçta ortalama 3,2 gol atıldı; 6 maçta iki takım da gol buldu. Puan durumunda Rumelange 13., Mondorf 3. sırada.