Mineros de Fresnillo
Son 5 maç: G M G G B
Başlamasına 6 gün 7 sa
Club Calor
Son 5 maç: G M G G M
Form ve aralarındaki maçlar
Son karşılaşmalar
- 21.01.2024 Mineros de Fresnillo 3-1 Club Calor
- 19.08.2023 Club Calor 1-1 Mineros de Fresnillo
Son 2 karşılaşmada
- 3.0 Ort. gol
- 2/2 1.5 Üst
- 1/2 2.5 Üst
- 1/2 3.5 Üst
- 2/2 KG Var
Mineros de Fresnillo — Son Maçlar
- 17.10.2026 Mineros de Fresnillo 0-0 Guerreros de Autlan B
- 11.10.2026 ACF Zapotlanejo 2-4 Mineros de Fresnillo G
- 3.10.2026 Mineros de Fresnillo 3-0 Saltillo G
- 27.09.2026 Vaqueros Reynosa 2-1 Mineros de Fresnillo M
- 19.09.2026 Mineros de Fresnillo 2-0 Heroes de Zaci G
- 11.09.2026 Mineros de Fresnillo 2-0 Santiago G
- 5.09.2026 Correcaminos 2 0-0 Mineros de Fresnillo B
- 30.08.2026 Mineros de Fresnillo 0-0 Apodaca B
- 19.04.2026 Cimarrones de Sonora 1-1 Mineros de Fresnillo B
- 15.04.2026 Mineros de Fresnillo 1-1 Cimarrones de Sonora B
Club Calor — Son Maçlar
- 17.10.2026 Club Calor 1-2 Delfines Coatzacoalcos M
- 10.10.2026 Canoneros 1-7 Club Calor G
- 3.10.2026 Club Calor 3-2 Acambaro G
- 27.09.2026 Halcones Negros 7-0 Club Calor M
- 20.09.2026 Club Calor 4-0 Ciervos G
- 13.09.2026 Real Refineros 0-0 Club Calor B
- 6.09.2026 Artesanos Metepec 3-0 Club Calor M
- 19.04.2026 Deportiva Venados 2-1 Club Calor M
- 16.04.2026 Club Calor 0-1 Deportiva Venados M
- 12.04.2026 Club Calor 4-1 Lobos ULMX G
Maç hakkında
Meksika: Liga Premier Serie A maçında Mineros de Fresnillo, 25 Ekim 2026 20:00 tarihinde Club Calor takımını ağırlıyor. Puan durumunda Mineros de Fresnillo 2., Club Calor 6. sırada.