Kickly

Maçlar

Yükleniyor…

Maçlar

Glenavon – H&W Welders

Kuzey İrlanda: NIFL Championship

Takip Et

Form ve aralarındaki maçlar

Son karşılaşmalar

  1. 2.08.2025 H&W Welders 30 Glenavon
  2. 3.08.2024 Glenavon 14 H&W Welders
  3. 4.02.2023 Glenavon 01 H&W Welders
  4. 27.07.2022 H&W Welders 12 Glenavon
  5. 24.07.2018 H&W Welders 13 Glenavon
  6. 12.10.2016 Glenavon 42 H&W Welders
  7. 9.01.2016 H&W Welders 14 Glenavon
  8. 7.02.2015 H&W Welders 20 Glenavon
  9. 12.01.2013 Glenavon 51 H&W Welders
  10. 16.01.2010 Glenavon 51 H&W Welders
  11. 19.04.2005 H&W Welders 01 Glenavon
  12. 30.10.2004 Glenavon 10 H&W Welders

Son 10 karşılaşmada

  • 4.1 Ort. gol
  • 9/10 1.5 Üst
  • 8/10 2.5 Üst
  • 6/10 3.5 Üst
  • 7/10 KG Var

Glenavon — Son Maçlar

  1. 10.10.2026 Annagh 11 Glenavon B
  2. 3.10.2026 Moyola 03 Glenavon G
  3. 25.09.2026 Glenavon 41 Loughgall G
  4. 19.09.2026 Glenavon 10 Newington G
  5. 12.09.2026 Ballinamallard 11 Glenavon B
  6. 5.09.2026 Dundela 32 Glenavon M
  7. 28.08.2026 Glenavon 31 Rathfriland G
  8. 22.08.2026 Armagh 22 Glenavon B
  9. 15.08.2026 Glenavon 41 Strabane Athletic G
  10. 11.08.2026 Newry City 14 Glenavon G

H&W Welders — Son Maçlar

  1. 10.10.2026 Institute 00 H&W Welders B
  2. 3.10.2026 H&W Welders 13 Rathfriland M
  3. 25.09.2026 Newry City 32 H&W Welders M
  4. 19.09.2026 H&W Welders 13 Ballinamallard M
  5. 12.09.2026 Annagh 31 H&W Welders M
  6. 5.09.2026 Moyola 14 H&W Welders G
  7. 28.08.2026 H&W Welders 20 Dundela G
  8. 22.08.2026 Strabane Athletic 12 H&W Welders G
  9. 15.08.2026 H&W Welders 10 Armagh G
  10. 11.08.2026 Queens Univ. 21 H&W Welders M

Maç hakkında

Glenavon ile H&W Welders, Kuzey İrlanda: NIFL Championship karşılaşmasında 16 Ekim 2026 21:45 tarihinde karşı karşıya geliyor. İki takım arasındaki son 10 maçta ortalama 4,1 gol atıldı; 7 maçta iki takım da gol buldu. Puan durumunda Glenavon 2., H&W Welders 9. sırada.

Takip için giriş yap

Bildirimlerin hesabına bağlansın; cihaz değişince kaybolmasın.