East Kilbride
Elliott C. 12'McGuffie C. 13'
Son 5 maç: G B M G B
2 - 2
Airdrieonians
Gentles J. 40'Gallagher G. 63'
Son 5 maç: G G G G B
Form ve aralarındaki maçlar
Son karşılaşmalar
- 10.10.2026 East Kilbride 2-2 Airdrieonians
- 8.08.2026 Airdrieonians 1-1 East Kilbride
- 12.10.2024 Airdrieonians 1-2 East Kilbride
- 16.07.2024 Airdrieonians 8-0 East Kilbride
Son 4 karşılaşmada
- 4.3 Ort. gol
- 4/4 1.5 Üst
- 3/4 2.5 Üst
- 2/4 3.5 Üst
- 3/4 KG Var
East Kilbride — Son Maçlar
- 10.10.2026 East Kilbride 2-2 Airdrieonians B
- 3.10.2026 East Fife 0-3 East Kilbride G
- 26.09.2026 Stranraer 4-3 East Kilbride M
- 22.09.2026 East Kilbride 3-3 Celtic B B
- 19.09.2026 Alloa 1-2 East Kilbride G
- 12.09.2026 East Kilbride 3-1 Peterhead G
- 8.09.2026 East Kilbride 3-1 Bonnyrigg Rose G
- 5.09.2026 East Kilbride 0-1 Hamilton M
- 29.08.2026 Ross County 4-0 East Kilbride M
- 25.08.2026 Cowdenbeath 1-3 East Kilbride G
Airdrieonians — Son Maçlar
- 10.10.2026 East Kilbride 2-2 Airdrieonians B
- 3.10.2026 Airdrieonians 1-0 Montrose G
- 26.09.2026 Airdrieonians 7-1 Berwick G
- 22.09.2026 Bonnyrigg Rose 1-6 Airdrieonians G
- 19.09.2026 Peterhead 1-2 Airdrieonians G
- 12.09.2026 Airdrieonians 1-0 Alloa G
- 8.09.2026 Airdrieonians 1-0 St. Mirren B G
- 5.09.2026 Queen of the South 2-1 Airdrieonians M
- 29.08.2026 Airdrieonians 0-0 East Fife B
- 25.08.2026 Airdrieonians 1-3 Stirling M
Maç hakkında
İskoçya: League One karşılaşmasında East Kilbride – Airdrieonians maçı 2-2 sona erdi. Goller: Elliott C. 12', McGuffie C. 13', Gentles J. 40', Gallagher G. 63'. East Kilbride topa sahip olmada %66 ile önde; şutlar 8-9. İki takım arasındaki son 4 maçta ortalama 4,2 gol atıldı; 3 maçta iki takım da gol buldu. Puan durumunda East Kilbride 3., Airdrieonians 5. sırada.